The Outcasts 2017 Filmi Tekparthd’de

27 Ağu 2017
bilge

Mindy (Eden Sher), Whitney (Claudia Lee) ile barış yapmaya çalışmak istiyor, böylece en azından üst düzey yıl için en iyi arkadaşı Jodi (Victoria Adalet) arasında barış olabilir. Popüler çocuklar. Film izle Bununla birlikte, Whitney iki kişiyi bir partiye davet ederek ve Jodi’yi herkesten utanırsa intikam almak için bir karara varmaya karar verdi. Bu nedenle, Virginia’da (Ashley Rickards) yapımında CIA ajanı yardımıyla bu kızlar sosyal piramitleri çevirmek ve popüler çocuklara kendi tıbblarının tadını vermek için Richard Millhouse okulu çıkışlarını kullanmayı planlıyorlar.

film izle

Günün geri kalanında hayranı olduğum için gerçekten bu konuyu sadece izledim diyerek yanlış olur muydum ve bu mini yeniden birleşmeyi görmek istedim mi? Yok hayır? İyi. Dürüst olmak gerekirse, bu tek vurgudur. Bir Beck ve Tori birleşimi / alternatif hikaye onlar aşık oldular ve hiçbir Yeşim yoktu.

Belki de sarışınların azınlıkta olduğu bir liseye gittimğimden kaynaklanıyordu, ama onun için hiçbir tehdit unsuru olmayanları seçen kötü sarışın klişeleşmesine tam olarak tam olarak sahip olamadım. Mesela Whitney ve Mindy’yi al. Şimdi, valeditoryen ya da böyle bir şey için savaştıklarına dikkat çekilirse, rakiplerini ve Whitney’nin Mindy’yi atmak için ne gerekiyorsa yapacağını anlardınız. Bununla birlikte, burada verilen hiçbir kafiye ya da neden yoktur. Her zamanki gibi “Çok uzun zaman önce, eskiden arkadaştık” tarz hikayesi bile yok. Whitney olabileceği için sadece bir kıçtır. Başka bir sebep yok.

hd film izle

Oh, ve aslında orta sınıf olduğunda zenginlik yapıyormuş gibi davrandığını söylemeyi unuttum mu? Evet, çünkü bu senin kötülüğünü insancıllaştırmanın bir yoludur. Anneleri hizmetçi olmalı ve babalar yer hizmetçisi olsalar da malikanenin yerine misafirhanesinde yaşasınlar. Bu, kitleyi kendisi için kötü hissettirir.

 

The Outcasts 2017 filmini izlemek için izleme sayfasına gidinhttps://www.tekparthd.net/dislanmislar.html

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?